قوانین ، شرایط و ضوابط عمومی

 

 

قوانین  ، شرایط و ضوابط عمومی :

تمامی وب ‌سایت های  " شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین " طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌ نمایند .

اطلاعات شخصی کـاربران در وب ‌سایت های" شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین " کاملاً محرمانه اسـت MNC CO تـمام تـلاش خود را برای محـافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند لـذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران ، کاربر می بایست تعهد دهد تا عامل تلاش جهـت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سـایت نبوده و هیچ ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد  ، ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت MNC CO اطلاع دهد   .

·         تنها دارنده نام کاربری و رمز عبور ، عضو MNC CO محسوب می شود و مسئولیت استفاده و حفاظت از رمز عبور و نام کاربری به عهده ی مشتری بوده و نیز هرگونه دریافت سفارش خدمات و پشتیبانی از طریق آن نام کاربری و رمز عبور صورت می گیرد .

·         کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت ‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب ‌سایت وارد نماید و در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ کاربر خواهد بود .

·         کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغـییر در مشـخصـات فردی خود را در اسـرع وقت در وب‌ سایت های MNC CO اصلاح نماید در غیر این‌صـورت  MNC CO هیچ مسئولیتی در قبـال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت .

·         وب ‌سایت های MNC CO فقط به عرضه و فروش اینترنتی خدمات سفر می‌پردازد و در قبال شرایط ، کنسلی ، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت .

هرگونه سوء استفاده از نام " شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین " اطلاعات وب سایت های اینتـرنتی MNC CO ، مکاتبه از طرف MNC CO و یا استـفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجـاد نمـاید ممنوع بوده از طـریق شـکایت به مـراجع قانونی ذی‌صلاح ، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع ‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود .

·         وب ‌سایت های MNC CO اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون ، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت .

هرگونه استخراج و استفاده از اطلاعات و نتایج جستجوی پروازها و خدمات سفر ارائه شده در سایت های MNC CO شامل نام ایـرلاین‌ها ، شماره و نوع و ساعت و قیمت پروازها و قطارها یا اطلاعات مربوط به مقایسه یا خرید و ... به هر طریق اعم از استـخراج دستی ، ربات ، کراولر و غیره ، و انتشار آن به هر شکل اعم ارائه روی صفحات وب ، شبکه‌های اجتماعی ، پیام‌رسان ‌های موبایلی ، رسانه‌های چاپی و دیجیتال و غیره  بدون اجازه‌ کتبی از مدیریت MNC CO ممنوع است و پیگرد قانونی را به دنبال خواهد داشت .

شرایط و ضوابط عمومی رزرو و خرید بلیط هواپیما :

·         عملیات خرید بلیط در وب ‌سایت هایMNC CO مشمول مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت و خریدار ضمن خرید اینترنتی بلیط متعهد می‌شود که از کلیه‌ قوانین و مقررات خرید بلیط آگاهی کامل دارد .

·         طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری ، مسئولیت کنسلی ، تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز بر عهده‌ی شرکت هواپیمایی برگزار کننده‌ پرواز است و  MNC CO مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت .

·         هنگام ثبت ‌نام و رزرو بلیط ، اطلاعات اساسی مسافر همچون نام و نام خانوادگی ، مسیر پرواز ، ساعت پرواز ، تاریخ سفر ، باید به صورت صحیح وارد گردد ، بطور مثال نام مسافر باید به صورت صحیح با حروف انگلیسی وارد شود امکان اصلاح نام مسافر پس از خرید نهایی بلیط وجود نداشته و  MNC COهیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که به اشتباه وارد شده‌ است را بر عهده نداشته و برای اصلاح اطلاعات ، مسافر باید بلیط را کنسل و مجدداً خریداری کند .

·         اعلام تغییرات پرواز و یا نهایی شدن سفارش در پرواز های داخلی از طریق اس ام اس و در پروازهای خارجی از طریق EMAIL و SMS و بنا به ضرورت از طریق تلگرام به مسافر اعلام می شود لذا ورود تلفن معتبر و در دسترس الزامی است و در غیر این صورت مسئولیت عدم دریافت پیام ها به عهده مسافر می باشد .

·         لطفا پس از اتمام فرآیند خرید به دانلود بلیت ، دریافت SMS و EMAIL توجه نمایید و پیش از اطمینان از صدور بلیط از خرید مجدد جلوگیری نمایید  .

·         بلیط خریداری شده ، متعلق به مسافری است که مشخصات وی در سیستم وارد شده است و غیر قابل انتقال به غیر بوده و در صورت عدم تطابق نام مسافر در بلیط و کارت شناسایی ، مسافر در فرودگاه پذیرش نخواهد شد .

·         طبق قوانین هواپیمایی کشوری ، نوزاد به مسافری اطلاق می شود که بین 10 روز تا دو سال ، سن دارد و کودک به مسافری اطلاق می شود که بین دو تا دوازده سال تمام سن دارد و بزرگسال به مسافری بیش از دوازده سال سن دارند .

·         خریدار با علم به قوانین مذکور اقدام به خرید بلیط می نماید بدیهی است در صورت عدم دقت خریدار و اشتباه وارد نمودن رده‌ سنی و تاریخ تولد ، از سوار شدن مسافر به هواپیما جلوگیری خواهد شد .

·         بلیط نوزاد یا کودک را به هیچ وجه نمی‌توان به تنهایی و جدا از بلیط بزرگسال به صورت آنلاین خریداری نمود .

لازم به ذکر است که در بلیط ‌های نرخ سیستمی ( بلیط های سیستمی به بلیط هایی اطلاق می گردد که تابع قانون هواپیمایی کشوری و با نرخ های شناور به فروش می رسد ) قیمت بلیط برای مسافران نوزاد ، کودک و بزرگسال متفاوت است و اما در بلیط ‌های چارتری یا اکونومی ( بلیط چارتر به بلیطی اطلاق می گردد که نرخ های آن توسط چارتر کنندگان تعیین شده و استرداد آن تابع قوانین سازمان هواپیمایی کشوری نمی باشد ) قیمت بلیط کودک با بزرگسال برابر است .

·         نوع هواپیما بر اساس اعلام ایرلاین‌ها و چارترکنندگان در هنگام خرید و بلیط صادر شده مشخص می باشد که هر نوع تغییر در نوع هواپیما بر عهدۀ ایرلاین برگزارکنندۀ پرواز می باشد و MNC CO در این مورد مسئولیتی ندارد.

·         هنگام مراجعه به فرودگاه ، در پروازهای چارتر ارائه‌ یک نسخه‌ی چاپ شده از بلیط و در پروازهای سیستمی ، ارائه‌ شماره‌ بلیط به همراه مدرک معتبر شناسایی ( کارت ملی، شناسنامه و پاسپورت ) به مسئول پذیرش شرکت هواپیمایی مربوطه الزامی است .

·         خریدار حق تغییر قیمت بلیط و تغییر در مفاد بلیط صادر شده به هر نحو و عنوان را نخواهد داشت .

طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری ، همراه داشتن مجوز پزشک معتمد ایرلاین برای خانم ‌های باردار ، افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی ، بیماری‌های تنفسی ، صرع ، آنمی شدید ، دوران نقاهت بعد عمل جراحی ، دیابت ملیتوس کنترل نشده و کسانی که دیالیز می‌شوند یا کسانی که از داروهای تضعیف‌کننده‌ سیستم ایمنی استفاده می‌نمایند و یا هرگونه بیماری که سبب منع سفر هوایی باشد هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری می‌باشد .

 همچنین لازم به ذکر است که همراه داشتن نامه مربوط جهت انجام پرواز کافی نبوده و ایرلاین در صورت تشخیص خطرناک بودن سفر برای افراد ذکر شده یا دیگر مسافران مجاز به ممانعت از پرواز این دسته از مسافران می باشد و کنسلی بلیط در چنین شرایطی مطابق با قوانین اولیه بلیط صورت خواهد پذیرفت و MNC CO در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت .

·         مسافران گرامی می بایست داروهای مورد نیاز خود را در طول سفر به همراه داشته باشند .

·         استفاده از خدمات خاص شامل ویلچر ، ماسک اکسیژن در حین پرواز ، نیازمند اطلاع رسانی و هماهنگی با ایرلاین بوده و  در صورت نیاز به دریافت خدمات خاص  باید قبل از خرید پرواز مورد نظر خود با پشتیبانی وب سایت های MNC CO جهت بررسی امکان ارایه اینگونه خدمات توسط ایرلاین ، تماس حاصل فرمایید .

·         حضور مسافر در پرواز های داخلی حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز و در پرواز های خارجی حداقل 3 ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه و ترمینال مبداء پرواز به همراه مدارک مورد نیاز الزامی است .


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.